Bara - ośrodek języków obcych Expercik - przedszkole na Warszewie Expert Kids - centrum edukacji dziecka Expert Kursy - centrum językowo-szkoleniowe
Grupa Edukacyjna Expert

O nas

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”
Phil Bosmans

 
„EXPERCIK” to Punkt Przedszkolny o profilu językowo-artystycznym działający w ramach Centrum Edukacji Dziecka EXPERT Kids należącego do Grupy Edukacyjnej EXPERT.

W ewidencji placówek oświatowych Gminy Miasta Szczecin EXPERCIK wpisany jest
pod numerem Woś-S.4430.572.2012.
 
Dzieci w EXPERCIKU,oprócz zajęć muzycznych i plastycznych, mają zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku (autorski program Musical Babies) oraz język angielski i niemiecki.
 
Nasze centrum edukacyjne, działające od kilku lat na szczecińskim rynku, to bogata oferta zajęć dla dzieci w rożnym wieku, począwszy od zajęć językowych, muzycznych, rodzinnych warsztatów tematycznych, a na organizacji imprez różnorakich kończąc. Jesteśmy również liderem w organizacji kolonii oraz wakacji i ferii w mieście, które wyróżnia różnorodność warsztatów, pozwalających na twórcze i aktywne spędzenie czasu wolnego od szkoły.
Czerpiąc z tak bogatego doświadczenia i wychodząc na przeciw oczekiwaniom rodziców stale rozwijającej się dzielnicy Warszewo, postanowiliśmy uruchomić w niej filię naszego Centrum. We wrześniu 2012r rozpoczęliśmy tu również działalność jako punkt przedszkolny, działający na podstawie stosownych przepisów oświatowych i realizujący podstawę programową dla przedszkoli.
 
Do Państwa dyspozycji oddajemy dwupiętrowy dom jednorodzinny oraz pięknie zagospodarowany przestronny ogród.
NABÓR TRWA.  Sprawdź dostępność miejsc. Serdecznie zapraszamy!!!
 
Uwaga!
 
Działamy również w wakacje - dzieci w wieku 2-5 lat zapraszamy na wakacyjne warsztaty.

Copyrights © Expert Centrum Językowo-Szkoleniowe, Szczecin 2012 | wykonanie strony: crazybeaver.net