Bara - ośrodek języków obcych Expercik - przedszkole na Warszewie Expert Kids - centrum edukacji dziecka Expert Kursy - centrum językowo-szkoleniowe
Grupa Edukacyjna Expert

Szkoła językowa

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe do naszej siedzibie głównej- ul. Żubrów 3

TERMINY wolnych miejsc na zajęcia pokazowe w siedzibie głównej:
MUSICAL BABIES: 8.09 godz 16.45-1-2 latki, godz.17.30-2-3 latki

W celu uzyskania szczegółów oraz zapisania się na darmowe zajęcia, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 600 500 552 lub e-mailem: kids@expert-kids.pl.

W EXPERCIKU prowadzone są kursy angielskiego i niemieckiego dla dzieci z oferty Szkoły Językowej EXPERT Kids.

Każdy z nas wie jak ważna jest znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach. Wybór odpowiedniego stylu nauki jest równie ważny co kontakt z językiem obcym od jak najmłodszego wieku.

Wszystkim małym i trochę większym pociechom oferujemy naukę:

  • języka angielskiego w formie zajęć muzyczno-ruchowych po angielsku
  • języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych.


Naukę języka angielskiego rozpoczynamy już w okresie niemowlęcym (od 6 miesięcy), wdrażając jako jedyni w Szczecinie i okolicach program autorski Musical Babies - zajęcia muzyczno-ruchowe po angielsku dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat z opiekunem.


Na pozostałe języki zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat.


Zajęcia dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut.

Nauczamy wyłącznie w kameralnych grupach, tj. 4-6 osób.

Zajęcia prowadzone są tylko przez w pełni wykwalifikowaną kadrę (absolwenci filologii angielskiej lub pedagogiki z uprawnieniami do nauczania języka angielskiego). Nasi nauczyciele to pasjonaci i entuzjaści, obdarzeni niezwykłą wyobraźnią i wielkim sercem do dzieci.

W zależności od potrzeb proponujemy dwie formy nauki: zajęcia grupowe oraz indywidualne (prowadzone w EXPERCIKU lub u Państwa w domu).

Zajęcia grupowe prowadzone są w małych, kilkuosobowych grupach. Na zajęciach łączymy różne style nauczania. Lektorzy wykorzystują na zajęciach filmy video i DVD, obrazki (wzrokowcy), piosenki i muzykę, dialogi (słuchowcy), gry i zabawy ruchowe, techniki teatralne (kinestetycy). Nauka jest najbardziej efektywna kiedy sprawia radość, stąd częścią lekcji są zawsze gry i zabawy. Dzieci uczą się przede wszystkim przez: mówienie, słuchanie, powtarzanie. 

Natomiast zajęcia indywidualne to nauka wybranego języka obcego odbywająca się w systemie "jeden na jeden" (lektor- uczeń) lub w "dwójkach"  (lektor-para uczniów)

Zaletą takiego systemu nauki jest niewątpliwie to, że dzieci pracują w oparciu o program stworzony wyłącznie dla nich. Program ten uwzględnia style uczenia się, temperament, rodzaj inteligencji i zainteresowania dziecka. Celem zajęć jest zdobywanie kompetencji komunikowania się w języku obcym oraz indywidualny rozwój dziecka poprzez wprowadzanie elementów wiedzy o świecie z różnych dziedzin, w zależności od chęci i upodobań dziecka.

Nauczyciel komunikuje się z dziećmi wyłącznie w języku obcym.

Więcej informacji na temat tego jak uczymy i z jakich metod korzystamy znajduje się na stronie www.expert-kids.pl

Copyrights © Expert Centrum Językowo-Szkoleniowe, Szczecin 2012 | wykonanie strony: crazybeaver.net